سرمایه گذاری احداث نیروگاه خورشیدی توسط المانی ها در ایران

سرمایه گذاری احداث نیروگاه خورشیدی توسط المانی ها در ایران

سرمایه گذاری احداث نیروگاه خورشیدی توسط المانی ها در ایران

آلمانی ها در چهارمحال وبختیاری نیروگاه خورشیدی می سازند

ملک محمد قربانپور روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سرمایه گذاران آلمانی علاوه بر نیروگاه خورشیدی در تولید فتوسل و سلول های خورشیدی نیز با چهارمحال و بختیاری مشارکت خواهند کرد.

به گفته وی، تجربه کاری این شرکت سرمایه گذار آلمانی بر ایجاد نیروگاه های برق خورشیدی و بادی متمرکز است و تجربه ساخت این نیروگاه ها را در آلمان و چین دارند. 

قربانپور ادامه داد: زیرساخت های لازم برای تولید سلول خورشیدی و نیروگاه خورشیدی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد و هم اینک در مراحل توافق و مذاکرات هستیم که پس از توافق رسمی و انعقاد قرارداد اجرای طرح دوسال به طول می انجامد.

مشاور استاندار چهارمحال و بختیاری در امور اجرایی و سرمایه گذاری گفت: در فاز اول توافقات، تولید 50 مگاوات برق است و این در حالیست که چهارمحال و بختیاری ظرفیت تولید 900 مگاوات برق را دارد.

قربانپور افزود: پیش بینی می شود سرمایه گذاران آلمانی در این طرح به ازای هر 10 مگاوات تولید برق، 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری کنند.

به گزارش ایرنا، قائم مقام وزیر نیرو اعلام کرده با شرایط جدید کشور و توافق برجام، شاهد افزایش حضور اروپائی ها برای مشارکت در عرصه های صنعتی و سرمایه گذاری بخصوص احداث نیروگاه های خورشیدی و تجدیدشونده در ایران هستیم.

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی سولار سپهر محفوظ است. @ 2018
نام و نام خانوادگی :

موبایل :

الکسا